Jak HypoKlik funguje?

Pouze několik málo kroků Vás dělí od vlastního bydlení.

1. Zadáte PARAMETRY úvěru a osobní údaje

Do srovnávače hypotečních úvěrů vyplníte požadované údaje. On-line srovnávač bude vycházet ze zadaných parametrů, proto je prosím zadávejte co nejpřesněji, abyste dostali co nejpřesnější výsledky.

2. Ověříte své telefonní číslo

Abychom pro Vás zajistili unikátnost nabídky a předešli zneužívání srovnávače, potřebujeme ověřit Vaše telefonní číslo. V případě zájmu o hypoteční úvěr Vás na něj bude kontaktovat hypoteční specialista.

3. Vyberete si nejlepší hypotéku / zjistíte maximální hypotéku

Po ověření telefonního čísla Vám srovnávač poskytne požadované informace. Buď základní srovnání požadovaného úvěru u všech bank, nebo maximální hypoteční úvěr s adekvátní splatností.

4. Sjednejte si schůzku s hypotečním specialistou a získejte podpultovou úrokovou sazbu

Díky objemům u bankovních institucí Vám naši hypoteční specialisté pomohou získat nejnižší úrokovou sazbu a poskytnou Vám zdarma kompletní servis od komunikace s bankou, realitní kanceláří, advokátem či developerem.

5. Podepíšete úvěrovou smlouvu a můžete se stěhovat do vysněného bydlení

Podepíšete úvěrovou smlouvu a můžete se začít stěhovat do vysněného bydlení. Naši hypoteční specialisté Vám ještě pomohou zařídit pojištění nemovitosti včetně vinkulace, vklad zástavních smluv do katastru nemovitostí a budou Vám oporou při podmínkách po čerpání a vždy když budete něco potřebovat.